• rozliczenia

  Nad Wyspami Brytyjskimi i Azorami mamy obecnie środek potężnego wyżu, który na Półwyspie Iberyjskim przynosi falę upałów do 35 st. C. W tym samym czasie nad północnym Atlantykiem, w Niemczech i nad Rosją są rozbudowane układy niżowe z systemami frontów atmosferycznych.Dodatkowo po południu dokładnie nad Polską zderzą się dwie masy powietrza. Pamiętajmy, że burzom będą towarzyszyć ulewy, podczas których spadnie nawet do 45 mm wody. Uważajmy też na wiatr (do 100 km/h) i grad o średnicy do 3-5 cm.przyznał, że mamy do czynienia z buntem części środowisk sędziowskich. Nie zgadzają się one z reformą Sądu Najwyższego zaproponowaną przez PiS. Ta zakłada m. in. zakończenie kadencji prezes instytucji, Małgorzaty Gersdorf. Zdaniem Kaczyńskiego akcja wsparcia dla sędzi jest "skazana na sromotną klęskę". "Ale obserwuję te wyczyny ze spokojem" - zapewnił.

  Prezes PiS ocenił także spór między Polską ą unijnymi instytucjami. Toczy się on właśnie wokół zmian w sądownictwie. "Gdybyśmy mieli oceniać siłę naszych oponentów (...) - szału nie ma" - . Jego  udrażnianie  zdaniem "najwięksi unijni gracze" potrafią "brutalnie wywierać naciski" na mniejsze i słabsze państwa. Prezes jest jednak dobrej myśli. "Prowadzimy pewne działania, o których publicznie nie będę mówił

  rozliczenia

  Pogoda. Wahania temperaturyGdyby tak rozliczać synoptyków za nietrafione prognozy to takie instytucje jak IMGW świeciły by pustkami. Taniej zatrudnić Górala lub Apacza a wtedy ich przewidywania co najmniej by się w 50% sprawdzały.

  Na termometrach w czwartek od 19 st. C na Mazurach, 21 st. C na Pomorzu Zachodnim, 22 st. C na Mazowszu i na Ziemi Lubuskiej, 23 st. C od Dolnego Śląska przez Opolszczyznę po Małopolskę.przyznał, że mamy do czynienia z buntem części środowisk sędziowskich. Nie zgadzają się one z reformą Sądu Najwyższego zaproponowaną przez PiS. Ta zakłada m. in. zakończenie kadencji prezes instytucji, Małgorzaty Gersdorf. Zdaniem Kaczyńskiego akcja wsparcia dla sędzi jest "skazana na sromotną klęskę". "Ale obserwuję te wyczyny ze spokojem" - zapewnił.

  Prezes PiS ocenił także spór między Polską ą unijnymi instytucjami. Toczy się on właśnie wokół zmian w sądownictwie. "Gdybyśmy mieli oceniać siłę naszych oponentów (...) - szału nie ma" - powiedział Jarosław Kaczyński. Jego zdaniem "najwięksi unijni gracze" potrafią "brutalnie wywierać naciski" na mniejsze i słabsze państwa. Prezes jest jednak dobrej myśli. "Prowadzimy pewne działania, o których publicznie nie będę mówił

  W sobotę i w niedzielę temperatura wyrównana przeważnie 23-25 st. C w całej Polsce. Od poniedziałku na zachodzie i południu Polski nawet 27-28 st.C.

  Nocą swoją wędrówkę rozpoczął chłodny front atmosferyczny związany z niżem, który przyniósł deszcz i burze w pasie od Ziemi Lubuskiej po Wielkopolskę i Dolny Śląsk. Do Polski z zachodu dociera nieco chłodniejsze powietrze pochodzenia polarnomorskiego.


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :