• odkrywca

  I tu zwracam się do wszystkich którym wieszcz- poeta - odkrywca i wynalazca w jednym zbudował dom aby pokrótce opisał wrażenia z mieszkania w takim domu i rzeczywistym zużyciu rocznym energii.

  Podobno buduje w dużych ilościach od 1989 roku domy o zużyciu grubo poniżej 30 kWh/m2/rok. Ale jego wrodzona skromność uniemożliwia mu podanie choćby jednego adresu. Stąd moja prośba do użytkowników tych domów o zerowej akumulacji i zerowym zużyciu energii - ujawnijcie się.Spokojnie, może jakiś zadowolony użytkownik znajdzie się i opisze te genialne wynalazki. W końcu szwedzi, norwedzy, włosi i francuzi żyjący z myśli technologicznej  może miłosiernie skopiują ze swoich stron entuzjastyczne pochwały domów zbudowanych dzięki światłej myśli naszego forumowego kolegi który jest wykładowcą (dokładnie to nie wiem gdzie, bo chwalił się dość enigmatycznie). Jedynie wiadomo że prawie skończył dobrą wojskową uczelnię, ale wiadomo że był inspiracją dla działalności jednego doktora chemika specjalisty od energooszczędności w budowie domów i gaszeniu pożarów.

  Pochwalcie się tymi niezwykłymi technologiami, których nasz geniusz nie chce ujawnić potomności w obawie o swoje życie na które nastają producenci piecy, grzejników, węgla a nawet gazu ( Gazprom z Putinem razem wzięci).


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :